Pošta a kancelář

  •  Přehled formulářů

  •  Recenze

  •  Seznam změn verzí

Stažení

  •  Stáhnout

  •  Aktualizace

Podpora

  •  Nápověda

  •  Videonávody

  •  Často kladené otázky

  •  Technická podpora

  •  Hodnocení tiskáren

Objednat

  •  Objednat licenci

  •  Aktivovat licenci

Kontakt

 

Pošta a kancelář: vyplňování a tisk formulářů dle recenzí

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím pošty. Disponuje celou šíří běžně používaných formulářů, skýtá možnost vytváření vlastních. Usnadňuje jejich vyplňování, nabízí import adresářů, hromadný tisk z nich i přímo z externích CSV souborů. A každé políčko vás nechá vyplnit podle vlastního gusta a přišpendlit k milimetrové mřížce.

Autor: Daniel Beránek
Zdroj: Instaluj.cz


Pošta a kancelář: když to bez papíru nejde

Český program s příhodným názvem Pošta a kancelář je užitečným pomocníkem pro ty z vás, kteří neradi maří svůj čas na poště ručním vypisováním nejrůznějších složenek, podacích lístků, obálek, poštovních poukázek apod., nebo si jejich písmo nezadá s nejsložitějšími armádními šiframi. Aplikace vám umožní tuto činnost zvládnout během chviličky a přitom s čitelností psacího stroje. Že program s uživatelem komunikuje v češtině, již není třeba více rozebírat.

Autor: Josef Kraus
Zdroj: Zive.cz


Jak na složenky v počítači

I v době elektronické komunikace je stále nutné posílat některé formuláře klasickou poštou, přitom asi jen málokdo považuje vyplňování složenek za zábavu. Tak proč si neusnadnit život pomocí specializovaného nástroje?

Autor: Josef Přikryl
Zdroj: SuperWindows.cz


Potisk obálek a vyplňování složenek jednoduše

Přiznávám se bez mučení, že nakonfigurování libovolného textového editoru pro potisk obálky či vyplnění složenky je pro mě nadlidský úkol. Před lety jsem si kvůli tomu udělal nějaká makra pro 602PC Suite, která jsem tehdy používal. V poslední době raději sahám po tužce ... Nedávno jsme ale měli na PPK CD plnou verzi programu Pošta a kancelář 2.0 a zatím si ho nemohu vynachválit.
Součástí instalace jsou šablony pro všemožné složenky, poukázky a dokonce i smlouvy. Další šablony je možné doplnit. Nemusíte nic nastavovat. Dokonce ani nemusíte znát správnou úpravu složenek, takže z vás nebude mít úřednice na poštovní přepážce psotník. V nabídce programu si jednoduše vyberete, co potřebujete vyplnit či potisknout. Do kolonek pak zadáte patřičné údaje a jedním kliknutím vytisknete. Pokud má vaše tiskárna dva podavače papíru, nemusíte ani vstávat od stolu.

Autor: Jiří Macich
Zdroj: Blog Jiřího Macicha


Pošta a kancelář: slideshow recenze

Velmi vítám nabídky služby pod názvem Pošta a kancelář, která nám nabízí ke stažení program, vybavený databází formulářů a současně editorem pro vyplňování všech důležitých, především (ale nejen) poštovních formulářů. Nemám rád zbytečné popisování moderních a inovativních produktů, místo toho nabízím slideshow-review - recenzi formou slideshow, která ukazuje krok za krokem prostředí programu a jeho funkce.

Autor: Arnošt Katolický
Zdroj Akamonitor.cz


Pošta a kancelář: recenze

V dnešní uspěchané době, kdy je i přes značnou elektronizaci téměř všeho potřeba vyplňovat různé formuláře, vypisovat obálky či podací lístky a spoustu jiných dosti otravných věcí, se hodí programy jako je například Pošta a Kancelář, který vám pomůže vyplnit, uložit a vytisknout, téměř kterýkoliv formulář od poštovních poukázek typu A až po podací archy.

Autor: Jakub Kotula
Zdroj: SWMag.cz