Hlavní strana >> Reference
 

Reference

Jak na složenky v počítači

I v době elektronické komunikace je stále nutné posílat některé formuláře klasickou poštou, přitom asi jen málokdo považuje vyplňování složenek za zábavu. Tak proč si neusnadnit život pomocí specializovaného nástroje?

Autor: Josef Přikryl
Zdroj: http://www.superwindows.cz/jak-na-slozenky-v-pocitaci/


Pošta a kancelář: když to bez papíru nejde

Český program s příhodným názvem Pošta a kancelář je užitečným pomocníkem pro ty z vás, kteří neradi maří svůj čas na poště ručním vypisováním nejrůznějších složenek, podacích lístků, obálek, poštovních poukázek apod., nebo si jejich písmo nezadá s nejsložitějšími armádními šiframi. Aplikace vám umožní tuto činnost zvládnout během chviličky a přitom s čitelností psacího stroje. Že program s uživatelem komunikuje v češtině, již není třeba více rozebírat.

Autor: Josef Kraus
Zdroj: http://www.zive.cz/clanky/posta-a-kancelar-kdyz-to-bez-papiru-nejde/sc-3-a-158458/default.aspx 

 


Potisk obálek a vyplňování složenek jednoduše

Přiznávám se bez mučení, že nakonfigurování libovolného textového editoru pro potisk obálky či vyplnění složenky je pro mě nadlidský úkol. Před lety jsem si kvůli tomu udělal nějaká makra pro 602PC Suite, která jsem tehdy používal. V poslední době raději sahám po tužce ... Nedávno jsme ale měli na PPK CD plnou verzi programu Pošta a kancelář 2.0 a zatím si ho nemohu vynachválit. Součástí instalace jsou šablony pro všemožné složenky, poukázky a dokonce i nějaké smlouvy. Další šablony je možné doplnit. Nemusíte nic nastavovat. Dokonce ani nemusíte znát správnou úpravu složenek, takže z vás nebude mít úřednice na poštovní přepážce psotník. V nabídce programu si jednoduše vyberete, co potřebujete vyplnit či potisknout. Do kolonek pak zadáte patřičné údaje a jedním kliknutím vytisknete. Pokud má vaše tiskárna dva podavače papíru, nemusíte ani vstávat od stolu.

Autor: Jiří Macich ml.
Zdroj:
http://blog.macich.name/1163978636-potisk-obalek-a-vyplnovani-slozenek-jednoduse.html


Pošta a kancelář 

Velmi vítám nabídku služby pod názvem "Pošta a kancelář", která nám
nabízí ke stažení program, vybavený databází formulářů a současně editorem pro
vyplňování všech důležitých, především ( ale nejen ) poštovních formulářů.
Nemám rád zbytečné popisování moderních a inovativních produktů, místo toho
nabízím slideshow-review - recenzi formou slideshow, která ukazuje krok za
krokem prostředí programu a jeho funkce.

Autor: doc. Arnošt Katolický
Zdroj: http://e7news.akamonitor.cz/2011/02/posta-kancelar.html
http://www.akamonitor.cz/product-reviews.htm

http://www.akamonitor.cz/product-reviews/posta-kancelar/


Pošta a kancelář

V dnešní uspěchané době, kdy je i přes značnou elektronizaci téměř všeho potřeba vyplňovat různé formuláře, vypisovat obálky či podací lístky a spoustu jiných dosti otravných věcí, se hodí programy jako je například Pošta a Kancelář 2.0, který vám pomůže vyplnit, uložit a vytisknout, téměř kterýkoliv formulář od poštovních poukázek typu A až po podací archy.

Autor: swmag.cz
Zdroj: http://www.swmag.cz/211/posta-a-kancelar/

 

 

 

Aktuality...

14.3.2013

Zrychleno načítání pravého panelu formulářů a jejich náhledů a přidány nové šablony pro Daňové přiznání 2012, Faktury s DPH 21% a 15%, Přihláška a odhláška z registru zaměstnavatelů a Přihlašovací lístek k trvalému pobytu. Aktualizace zde


28.9.2012

Přidáno dalších 35 šablon v české verzi a 11 ve slovenské, vylepšeno bylo také okno pro výběr nového formuláře aby bylo vše přehlednější.


13.2.2012

Do programu jsme přidali 29 souborů šablon včetně nového podacího archu s telefonem a v programu byla vylepšena funkce hromadného vyplňování o možnosti Firma, Telefon a Vlastní1 až 5 např. pro dobírkovou částku. 


10.1.2012

Česká pošta vydala Balík do ruky, aktualizace verze 3.6 tento formulář již obsahuje. 


8.12.2011

Verze 3.5 nově obsahuje formulář Podací lístek avizovací, dále možnost přepnout řazení adresáře (vhodné pro hromadný tisk) buď podle abecedy, nebo podle importu, zachová tak vaši zvolenou posloupnost tisku a další drobné opravy chyb.


 15.8.2011

Vydána verze 3.4 kde je přidána funkce pro nastavení hromadného vyplňování k libovolnému formuláři (pomocí názvu kolonky) a opraveny chyby nastavení profilu Moje údaje a fulltextového hledání tří profilů databází adres adresáře.


 

 2.5.2011

Verze 3.3 má opravenou chybu při vytváření obálky a nově možnost uložit podklad formuláře pro případné přepracování. Přibylo 11 nových šablon.


 22.3.2011

Verze 3.2 obsahuje opravy některých chyb předchozí verze a nové funkce o které jste si napsali jako profily databáze adresáře i odesílacích údajů, možnost nastavit datum kolonky či zaostření pozadí fomuláře pro monitor při použití velkého rozlišení podkladu pro tisk.


4.9.2010

Vydána aktualizace na verzi 3.1 s opravou importu adresáře a hromadného vyplnění archu PPL s variabilním symbolem.

 


 

03.9.2010

Zahájili jsme distribuci krabicových BOX verzí a program je také možné zakoupit v software do minuty v obchodě shop.instaluj.cz.


16.8.2010

Vyšla nová verze Pošty a kanceláře která je kompletně přepracovaná, zákazníci, kteří zakoupili program v tomto roce (od 1.1.2010) mohou přejít na tuto verzi zdarma.


 

Vyzkoušejte také program Popisovač CD/DVD pro potisk vašich oblíbených médií, DVD krabiček apod.
 
Pro zálohování a vypalování medií doporučujeme program Vypalovač CD/DVD/Blu-Ray, program zvládá vypalování i při poškození windows.


Program naleznete také v katalogu software INSTALUJ.CZ
 

instaluj.cz

 
  © 2014 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz